biuro@pmpolska.com.pl
dietetyk@pmpolska.com.pl

52 307 87 87

Zabiegi Kosmetyczne

 

Pierwsze wrażenie, jak wiadomo - to jedyna, niepowtarzalna szansa na … no właśnie, każdy z nas ma własne cele, marzenia, potrzeby. To może być szansa zawodowa, rozwój kariery, a może okazja zawarcia ciekawej znajomości. Możemy Państwu w tym pomóc. Zadbana twarz, młody wygląd, wygładzone zmarszczki i brak widocznego zmęczenia pomagają w wytworzeniu dobrego pierwszego wrażenia. I nie tylko pierwszego. Przy systematycznym stosowaniu naszych zabiegów uzyskuje się trwały efekt odmłodzenia skóry nawet do kilkunastu lat. Nasz gabinet pracuje na produktach najwyższej jakości, Isabelle Lancray Paris to marka kosmetyczna, stworzona przez Madame Lancray, obecna na światowym

rynku kosmetyki profesjonalnej od 70 lat.

 

 Ponad pół wieku tradycji, francuska elegancja i smak, łączy się z nowoczesnością, gwarantując niepowtarzalność i wyjątkowość produktu. ISABELLE LANCRAY to świat luksusowego piękna, gdzie każdy produkt powstaje na bazie ekologicznych, najczystszych składników aktywnych.

Znajdziesz tutaj linie do pielęgnacji podstawowej, w tym kosmetyki do codziennego oczyszczania skóry; mleczka, toniki, pilingi, maski oraz produkty dopasowane do każdej cery, pod względem wieku i potrzeb skóry; kremy czy produkty typu serum – koncentraty z substancjami czynnymi biologicznie, z maksymalnie wysokim stężeniem związków aktywnych.

Każda skóra jest inna i każda wymaga indywidualnie dopasowanej do jej potrzeb pielęgnacji a Lancray daje kobiecie to, o czym zawsze marzyła: młodość, piękno i atrakcyjność, zabierając w świat zmysłowej pielęgnacji.

 


 

Poszukując wiosennych rozwiązań dla Waszej skóry - skorzystajcie z rady Naszego Eksperta - Pani Moniki Przybyłowicz z Bydgoszczy Kosmetyka Pielęgnacyjna i Refleksoterapia
Dlaczego ten krem to jej typ - przeczytajcie sami.

 

 

 

Każda skóra jest inna i każda wymaga indywidualnie dopasowanej do jej potrzeb pielęgnacji.

Linia BASIS - To seria produktów do codziennej pielęgnacji, dostosowana do każdego rodzaju cery i problemów. Produkty pozwalają na idealne oczyszczenie skóry z makijażu i innych zanieczyszczeń, przywracają naturalne pH. Bezpieczne w użyciu, testowane dermatologicznie, o delikatnej nucie zapachowej i konsystencji, redukują oznaki nietolerancji i dyskomfortu.

Polecane w pielęgnacji cer alergicznych i wrażliwych, zawierają tylko naturalne związki myjące i pieniące, oparte na naturalnym oleju kokosowym, wolne od SLS, SLES.

 

 

 

Dziś nastała kalendarzowa WIOSNA A najlepszy wiosenny zastrzyk energii dostarczy Twojej skórze linia VITAMINA pełna świeżych komórek mango oraz kiwi.

 

Skontaktuj się z Nami!

Kontakt