biuro@pmpolska.com.pl
dietetyk@pmpolska.com.pl

52 307 87 87

Partner Medyczny Polska

O firmie

Partner Medyczny Polska sp z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Sobieskiego 1

KRS : 0000494527      |      NIP : 9671359046       |      Regon: 341531294
 
Zarząd: Monika Przybyłowicz


OFERTA

Wartość zdrowia rośnie z upływem czasu, tę prawdę uświadamiają sobie także ludzie nie mający dotychczas problemów zdrowotnych. Dlatego też coraz częściej jesteśmy skłonni przeznaczyć więcej środków finansowych na jego zachowanie. Dbałość o formę fizyczną, właściwa dieta, rezygnacja z nałogów to najprostsze sposoby poprawy jakości życia. Najcenniejszym elementem naszych usług jest systematyczny monitoring stanu zdrowia. Ale w Polsce nie jest to łatwe. Z najnowszych badań CBOS wynika, że trzy czwarte Polaków nie jest zadowolonych z działania publicznej ochrony zdrowia, a osób negatywnie ją oceniających przybywa z każdym rokiem. W sytuacji, gdy czas oczekiwania na specjalistyczną wizytę wynosi zwykle kilkanaście tygodni a nawet miesięcy, konieczne jest poszukiwanie rozwiązań poza systemem publicznej opieki zdrowotnej.


Jak to zrobić?

Partner Medyczny Polska sp. z o.o. przy współpracy z placówkami medycznymi na terenie całej Polski oferuje usługę polegającą na zagwarantowaniu klientom wizyty w specjalistycznej poradni lekarskiej w ramach określonego zestawu, nazwanego pakietem medycznym. Dodatkową ochroną zdrowia mogą być członkowie rodziny lub bliskie osoby naszego klienta, w ramach Pakietu Rodzinnego.
Pakiety medyczne są popularne wśród przedsiębiorstw, wykupujących opiekę medyczną dla pracowników. Korzyści są po obu stronach, dla pracowników oznacza to łatwiejszy kontakt z lekarzem, a zwłaszcza specjalistami. Dla pracodawców to także wymierne korzyści w postaci zmniejszenia liczby nieobecności spowodowanych chorobą pracowników, ale także satysfakcja załogi z dodatkowych korzyści związanych z pracą w danym przedsiębiorstwie.


 
Statystyka

Raport OECD Health and Glance 2015 wskazuje, że jakośc opieki zdrowotnej w państwach OECD poprawia się zbyt wolno względem rosnących potrzeb starzejących się społeczeństw i rosnącej liczby chorych na choroby przewlekłe. Polska zajmuje 36. miejsce na 44 klasyfikowane państwa. Średnio państwa OECD wydają na opiekę zdrowotną 8,9 % PKB, Polska zajmuje jedno z ostatnich miejsc przeznaczając na ten cel 6,4% PKB. 

Prywatne wydatki na opiekę medyczna stanowią obecnie 1/3 wszystkich środków przeznaczanych w Polsce na zdrowie. W 2009 r. abonamenty stanowiły niewiele ponad 1 procent, a ubezpieczenia zdrowotne około 0,1 proc. ogółu wydatków na leczenie. Pozostałe koszty, ponoszone bezpośrednio przez pacjentów, to wydatki na leki i gotówkowe opłaty za usługi.

W tym roku wydatki Polaków na prywatne leczenie przekroczą 30 mld zł, a w następnych latach będą się dynamicznie zwiększać.


Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty już dzisiaj?
 
Mądrość ludowa powiada – przezorny zawsze zabezpieczony. Jest w tym głęboka prawda, nigdy nie możemy przewidzieć, kiedy będzie nam potrzebna pomoc lekarza. Pakiet medyczny to najlepsze zabezpieczenie „na wszelki wypadek”.

Przełomowym wydarzeniem, na które oczekują firmy działające w branży usług medycznych będzie wprowadzenie i upowszechnienie dobrowolnych, dodatkowych ubezpieczeń zdrowotnych. Ostrożne szacunki specjalistów wskazują, że prywatne polisy zdrowotne w najbliższych dwóch latach powinno wykupić, co najmniej milion Polaków, a docelowo nawet 4 miliony Polaków. Produktem dla zainteresowanych dodatkowymi świadczeniami zdrowotnymi są pakiety medyczne. Należy oczekiwać, że wydatki poniesione w związku z dobrowolną ochroną zdrowia będzie można w przyszłości odliczyć od podatku, co oznacza realnie znacznie niższe koszty dla klientów.
 

Skontaktuj się z Nami!

Kontakt