biuro@pmpolska.com.pl
dietetyk@pmpolska.com.pl

52 307 87 87

Dla pracodawców

Świadczymy usługi w zakresie obowiązkowej medycyny pracy. Oferujemy dostęp do lekarzy specjalistów oraz do badań diagnostycznych i laboratoryjnych.

Partner Medyczny Polska przygotował dla Państwa ofertę, w ramach której Państwa pracownicy otrzymają nielimitowany dostęp do lekarzy specjalistów, badań diagnostycznych i laboratoryjnych w placówkach na terenie całego kraju.


Oferujemy warianty optymalnie dopasowane do struktury załogi, z uwzględnieniem szczególnych potrzeb kadry kierowniczej, pozostałych pracowników oraz ich rodzin. Służymy informacją w kwestiach związanych z optymalizacją księgowania kosztów pakietów medycznych.


Pragniemy zwrócić uwagę, że w ramach standardowej opłaty, usługi lekarzy, tj. konsultacje i diagnostyka w naszych pakietach są nielimitowane co wyróżnia nas na tle całej konkurencji, a na szczególną uwagę zasługuje możliwość wizyt stomatologicznych w celu faktycznego leczenia, a nie tylko w celu diagnozy, co podkreśla wyjątkowość naszej oferty. Jeśli kiedykolwiek próbowaliście Państwo telefonicznie umówić wizytę dzwoniąc do przychodni, wiecie, jak jest to trudne. Z tego względu Wasi pracownicy otrzymują kontakt do opiekuna, przydzielonego do Państwa firmy, a on służy pomocą w organizowaniu wizyt lekarskich. Przez cały okres trwania współpracy jesteśmy Waszym partnerem, który wspiera Was przy rozwiązywaniu problemów medycznych załogi, a Pracodawcy służymy naszym doświadczeniem w minimalizowaniu problemu kosztownych zwolnień L4. Uczymy pracowników troski o zdrowie, przekazując im wiedzę o funkcjonowaniu organizmu, właściwym odżywianiu i zaletach aktywnego stylu życia. Spersonalizowane koncepcje żywieniowe są dostosowane do potrzeb i celu każdej zainteresowanej osoby, a przy ich opracowaniu dbamy o wykorzystanie uzdrawiającego potencjału pokarmów.

 

 

Skontaktuj się z Nami!

Kontakt